728 x 90

Szklane przegrody jako skuteczne zabezpieczenie przed patogenami w handlu

Szklane przegrody jako skuteczne zabezpieczenie przed patogenami w handlu

Nowoczesne przegrody szklane, zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klienta, mogą posłużyć jako skuteczne zabezpieczenie przed chorobotwórczymi wirusami, bakteriami i innymi patogenami, na które narażone są osoby pracujące w handlu. To funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które pełni także rolę estetycznej dekoracji wykonanej z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału. Szklana przegroda – skuteczna ochrona przed patogenami

Nowoczesne przegrody szklane, zaprojektowane i wykonane na indywidualne zamówienie klienta, mogą posłużyć jako skuteczne zabezpieczenie przed chorobotwórczymi wirusami, bakteriami i innymi patogenami, na które narażone są osoby pracujące w handlu. To funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które pełni także rolę estetycznej dekoracji wykonanej z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału.

Szklana przegroda – skuteczna ochrona przed patogenami

Coraz więcej osób zajmujących się handlem i mających bezpośredni kontakt z klientem stara się zabezpieczyć przed różnego typu patogenami oraz chorobotwórczymi wirusami mogącymi być przyczyną wielu poważnych chorób. Stoiska handlowe i punkty sprzedaży bezpośredniej mogą być skutecznie zabezpieczone poprzez zastosowanie osłon szklanych, szyb ochronnych oraz przegród, które stanowią skuteczną zaporę przed patogenami. Szklane zabudowy i przegrody ochronne mają zastosowanie w każdym budynku, w którym świadczy się usługi handlowe. Oprócz tego ścianki i zabudowy szklane doskonale sprawdzają się w rejestracjach, aptekach, recepcjach oraz przychodniach lekarskich. 

Zamówione i wykonane na wymiar szyby ochronne ograniczają ryzyko przedostawania się chorobotwórczych patogenów. To najlepszy sposób na zabezpieczenie zatrudnionego personelu, szczególnie gdy jest on narażony na kontakt z osobami chorymi lub będącymi potencjalnymi nosicielami różnego typu zarazków i bakterii. Dobrej jakości osłony szklane i szyby ochronne są wykonywane ze starannie wyselekcjonowanego szkła (pojedynczego) hartowanego, zarówno w wersji matowej, jak i barwionej. Można zdecydować się także na wykonanie zabudowy i przegrody ochronnej ze szkła laminowanego z folią przeźroczystą lub w mlecznym kolorze z naniesioną na ich powierzchni grafiką.

Zalety zabudowy i przegrody ochronnej ze szkła

Wysokiej jakości zabudowy oraz przegrody ochronne to rozwiązanie praktyczne i eleganckie. Szyby ochronne oraz osłony szklane stanowią element dekoracyjny i pasują do każdej aranżacji wnętrza. To zabudowy łatwe w montażu oraz demontażu, które są idealnie dopasowane do obiektu, w jakim świadczy się usługi handlowe. Produkty te, w połączeniu ze stalą nierdzewną, aluminium bądź ramami w kolorze czarnym, stanowią wyjątkową dekorację współgrającą z pozostałymi elementami wyposażenia. 

Przegrody ze szkła i zabudowy ochronne są modnym, uniwersalnym oraz ponadczasowym elementem nowoczesnej stylizacji i mogą znaleźć się w każdym centrum handlowym lub innym budynku, w którym znajdują się punkty handlowo-usługowe. Zaletą szklanych osłon jest to, że są one wykonane z bezpiecznego w użyciu szkła hartowanego. To funkcjonalne wzmocnienie, które w przypadku rozbicia szyby nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia i życia osób znajdujących się w jej pobliżu. Hartowane zabudowy i przegrody ochronne ze szkła rozbijają się na drobne elementy, co minimalizuje ryzyko skaleczenia. Zabudowy służące do ochrony pracowników przed patogenami mogą być także wykonane ze szkła laminowanego. Szkło klejone jest folią i w przypadku jego rozbicia wszystkie elementy pozostają na miejscu, ponieważ scala je odpowiedniej jakości folia.

Jak dbać o zabudowy i szklane przegrody ochronne?

Modne i estetycznie wykonane zabudowy oraz szklane przegrody ochronne są łatwe do czyszczenia i codziennej pielęgnacji. To wyroby ze szkła, które nie wymagają czasochłonnych zabiegów konserwacyjnych lub też zastosowania specjalistycznych środków do ich czyszczenia i odkażania. 

Wykonane na wymiar szklane przegrody nie utrudniają bezpośredniego kontaktu z klientem, ponieważ są zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby nie zagłuszać dźwięków dochodzących z otoczenia. Zabudowy i osłony szklane można przystosować do rodzaju wykonywanej działalności, aby elementy te nie utrudniały wydawania klientom artykułów czy też realizowania bezgotówkowych transakcji płatniczych. Szklane przegrody ochronne mogą być dodatkowo zabezpieczone przed osadzaniem się na ich powierzchni zanieczyszczeń poprzez umieszczenie na niej specjalnej nanopowłoki.

Skuteczna ochrona antywirusowa zatrudnionych w handlu pracowników polega na przystosowaniu miejsca wykonywania ich codziennych obowiązków w taki sposób, aby ograniczać ryzyko zakażenia patogenami. Umożliwiają to wysokiej jakości zabudowy i szklane przegrody ochronne.

Źródło: Szklarz Warszawa – Obróbka szkła

admin
ADMINISTRATOR
PROFILE

Zobacz również